Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-4000 185/70 R13 93N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-4000185/70 R13 93N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877102478
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  67,5 €

Цена по парче

67,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,17 €

Назад кон врвот