Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-4000 145/80 R13 79N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-4000145/80 R13 79N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
145
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877123077
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
D
70 dB

Највисока цена:  56,9 €

Цена по парче

56,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,26 €

Назад кон врвот