Споредете до 4 продукти:

GT Radial KargoMax ST-4000 145/70 R13 84N

GT Radial

GT Radial KargoMax ST-4000145/70 R13 84N

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
145
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
N
EAN:
6932877114273
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  56,1 €

Цена по парче

56,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,26 €

Назад кон врвот