Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 235/65 R18 106T

GT Radial

GT Radial Icepro 3235/65 R18 106T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877107046
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  158,3 €

Цена по парче

158,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  17,33 €

Назад кон врвот