Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 235/45 R18 94T

GT Radial

GT Radial Icepro 3235/45 R18 94T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877116376
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  197,4 €

Цена по парче

197,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот