Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 225/60 R17 99T

GT Radial

GT Radial Icepro 3225/60 R17 99T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877106537
ЕУ Етикета:
C
D
71 dB

Највисока цена:  183 €

Цена по парче

183 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,71 €

Назад кон врвот