Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 225/55 R17 101T

GT Radial

GT Radial Icepro 3225/55 R17 101T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877104373
ЕУ Етикета:
C
D
71 dB

Највисока цена:  170,9 €

Цена по парче

170,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот