Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 225/50 R17 98T

GT Radial

GT Radial Icepro 3225/50 R17 98T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877107336
ЕУ Етикета:
0
0

Највисока цена:  185 €

Цена по парче

185 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,96 €

Назад кон врвот