Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 215/70 R16 100T

GT Radial

GT Radial Icepro 3215/70 R16 100T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877107466
ЕУ Етикета:
0
0

Највисока цена:  175,6 €

Цена по парче

175,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,03 €

Назад кон врвот