Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 215/65 R17 99T

GT Radial

GT Radial Icepro 3215/65 R17 99T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877116413
ЕУ Етикета:
0
0

Највисока цена:  152,4 €

Цена по парче

152,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,82 €

Назад кон врвот