Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 215/65 R16 98T

GT Radial

GT Radial Icepro 3215/65 R16 98T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877107657
ЕУ Етикета:
0
0

Највисока цена:  158,8 €

Цена по парче

158,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,03 €

Назад кон врвот