Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 205/60 R16 96T

GT Radial

GT Radial Icepro 3205/60 R16 96T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877107909
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  123,4 €

Цена по парче

123,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот