Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 205/60 R16 96T

GT Radial

GT Radial Icepro 3205/60 R16 96T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877107633
ЕУ Етикета:
0
0

Највисока цена:  146,4 €

Цена по парче

146,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,96 €

Назад кон врвот