Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 205/55 R16 94T

GT Radial

GT Radial Icepro 3205/55 R16 94T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877106230
ЕУ Етикета:
C
D
72 dB

Највисока цена:  115,5 €

Цена по парче

115,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот