Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 195/65 R15 95T

GT Radial

GT Radial Icepro 3195/65 R15 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877107251
ЕУ Етикета:
0
0

Највисока цена:  119,5 €

Цена по парче

119,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,03 €

Назад кон врвот