Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 195/65 R15 95T

GT Radial

GT Radial Icepro 3195/65 R15 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877104199
ЕУ Етикета:
D
D
72 dB

Највисока цена:  97,3 €

Цена по парче

97,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот