Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 185/65 R14 90T

GT Radial

GT Radial Icepro 3185/65 R14 90T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877107572
ЕУ Етикета:
0
0

Највисока цена:  114,5 €

Цена по парче

114,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,03 €

Назад кон врвот