Споредете до 4 продукти:

GT Radial Icepro 3 175/65 R14 86T

GT Radial

GT Radial Icepro 3175/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877107541
ЕУ Етикета:
0
0

Највисока цена:  105,6 €

Цена по парче

105,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,96 €

Назад кон врвот