Споредете до 4 продукти:

GT Radial GTL 919 385/65 R22.5 160K

GT Radial GTL 919
GT Radial GTL 919
GT Radial

GT Radial GTL 919385/65 R22.5 160K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
385
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
K
EAN:
6924699185173
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена:  549,1 €

Цена по парче

549,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  88,14 €

Назад кон врвот