Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 195/70 R14 91H

GT Radial

GT Radial FE1 City195/70 R14 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877149824
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  108 €

Цена по парче

108 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,6 €

Назад кон врвот