Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 195/70 R14 91H

GT Radial

GT Radial FE1 City195/70 R14 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877117922
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  82,3 €

Цена по парче

82,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот