Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 185/65 R14 86H

GT Radial

GT Radial FE1 City185/65 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877117908
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  99,8 €

Цена по парче

99,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  34,66 €

Назад кон врвот