Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 175/70 R14 88T

GT Radial

GT Radial FE1 City175/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877117557
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  58,4 €

Цена по парче

58,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,48 €

Назад кон врвот