Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 165/70 R14 81T

GT Radial

GT Radial FE1 City165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877117946
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  53,6 €

Цена по парче

53,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот