Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 165/65 R15 85T

GT Radial

GT Radial FE1 City165/65 R15 85T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877117144
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  51,7 €

Цена по парче

51,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот