Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 165/65 R14 83T

GT Radial

GT Radial FE1 City165/65 R14 83T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877149749
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  78,1 €

Цена по парче

78,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот