Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 155/80 R13 83T

GT Radial

GT Radial FE1 City155/80 R13 83T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
155
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
83
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877149725
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  54,6 €

Цена по парче

54,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот