Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 155/65 R14 79T

GT Radial

GT Radial FE1 City155/65 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
155
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877149800
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  44,8 €

Цена по парче

44,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,7 €

Назад кон врвот