Споредете до 4 продукти:

GT Radial FE1 City 145/80 R13 79T

GT Radial

GT Radial FE1 City145/80 R13 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
GT Radial
Ширина:
145
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877117656
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  57,7 €

Цена по парче

57,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот