Споредете до 4 продукти:

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP 245/40 R18 97V

GT Radial

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP245/40 R18 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877100887
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  122,5 €

Цена по парче

122,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот