Споредете до 4 продукти:

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP 235/60 R18 107H

GT Radial

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP235/60 R18 107H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877101105
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  144,8 €

Цена по парче

144,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот