Споредете до 4 продукти:

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP 235/55 R18 104V

GT Radial

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP235/55 R18 104V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877101013
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  133,1 €

Цена по парче

133,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот