Споредете до 4 продукти:

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP 225/55 R17 101V

GT Radial

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP225/55 R17 101V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877100931
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  114,6 €

Цена по парче

114,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот