Споредете до 4 продукти:

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP 205/55 R16 94V

GT Radial

GT Radial CHAMPIRO WINTERPRO HP205/55 R16 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877155238
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  81,4 €

Цена по парче

81,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот