Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 245/65 R17 111H

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2245/65 R17 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
245
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877109187
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  192,6 €

Цена по парче

192,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  34,66 €

Назад кон врвот