Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 235/60 R17 106H

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2235/60 R17 106H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877109194
ЕУ Етикета:
D
C
72 dB

Највисока цена:  141,6 €

Цена по парче

141,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,38 €

Назад кон врвот