Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 215/70 R16 100T

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2215/70 R16 100T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877106551
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  134,5 €

Цена по парче

134,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,22 €

Назад кон врвот