Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 215/70 R16 100H

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2215/70 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877104670
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  124,4 €

Цена по парче

124,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,6 €

Назад кон врвот