Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 215/50 R17 95V

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2215/50 R17 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932877104465
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  107,3 €

Цена по парче

107,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,81 €

Назад кон врвот