Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 205/60 R16 96H

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2205/60 R16 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877105479
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  129,3 €

Цена по парче

129,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,5 €

Назад кон врвот