Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 205/60 R16 92H

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877106612
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот