Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 205/55 R17 95H

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2205/55 R17 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877105622
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  95 €

Цена по парче

95 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,48 €

Назад кон врвот