Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 195/65 R15 95T

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2195/65 R15 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877103918
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  62,7 €

Цена по парче

62,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот