Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 195/60 R16 89H

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2195/60 R16 89H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
H
EAN:
6932877109156
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  72,3 €

Цена по парче

72,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,19 €

Назад кон врвот