Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 185/70 R14 88T

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2185/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877109200
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  60,7 €

Цена по парче

60,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,5 €

Назад кон врвот