Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 185/65 R14 86T

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2185/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877105547
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  56,1 €

Цена по парче

56,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот