Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 175/70 R14 84T

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877109149
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  66 €

Цена по парче

66 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот