Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 175/70 R13 82T

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2175/70 R13 82T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877109170
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  53,1 €

Цена по парче

53,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,55 €

Назад кон врвот