Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 175/65 R14 86T

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2175/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877105585
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  54,2 €

Цена по парче

54,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,28 €

Назад кон врвот