Споредете до 4 продукти:

GT Radial Champiro Winterpro 2 165/70 R14 81T

GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial Champiro Winterpro 2
GT Radial

GT Radial Champiro Winterpro 2165/70 R14 81T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
GT Radial
Ширина:
165
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
81
Индекс на брзина:
T
EAN:
6932877105592
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  86,1 €

Цена по парче

86,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,63 €

Назад кон врвот